Kurumsal

1980´li yıllardan bu yana hizmetlerini taşımacılık alanında sürdüren firmamız 2017 yılında müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine Express taşıma hizmetlerine BRD EXPRESS markası altında başlamıştır. 2017 model özel araçlarımız ile yurt dışı nakliye alanında çığır açan bu hizmetimizi Avrupa´nın bir çok ülkesinde sunabilmekte olduğumuzu siz değerli iş ortaklarımıza gönül rahatlığı ile bildirmekteyiz.

Brd Express "Minimum Maliyet Maksimum Hız" sloganı ile çıkmış olduğu bu yolda gönderilerinizi söz verdiği zamanda gerçekleştirmeyi daima benimsemiştir. Tüm taşımalarımızda firmamızın kendi araç filosu ve personeli ile güvenli hizmet vermektedir. Express nakliye yapacağımız tüm ürünler tek bir araç ile dilediğiniz ülkeye, dilediğiniz zaman diliminde teslim edilebilmektedir.

Kurulduğumuz günden bu güne asla misyon ve vizyonlarımızdan taviz vermeden ve daima sağlam adımlarla ülkemizden avrupa ülkelerine express taşımacılık alanında faaliyetlerimizi göstermekteyiz. Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve uygun fiyatlara sunmuş olduğumuz bir çok hizmetimizden bizlere ulaşarak yararlanabilirsiniz.

Brd Express her türlü yük ve mal nakliyelerinizde sizlere hızlı nakliye imkanı sunmaktadır. Kısa zamanda başlatmış olduğumuz bu hizmet alanlarında bir çok firmanın memnuniyetini kazandık ve nakliye işlerini maksimum düzeyde, kaliteli ve disiplinli olarak istenilen noktaya getirdik.

Çalışmakta olduğumuz hatlar:
Batı Avrupa: Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa Doğu Avrupa: Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya Macaristan, Balkan Ülkeleri, İspanya, Romanya, Slovenya, Bulgaristan, Hırvatistan

 
Şerif Ali Mahallesi Handem Caddesi No:31/A Ümraniye / İSTANBUL
Facebook Twitter Instagram